محل تبلیغات شما

آنچه می گوییم- از رامی

چه زیباست که خداوند به ما توان سخن گفتن را داده و چه شگفت انگیز است که با زبان خود می توانیم او را بستاییم و دیگران را به زندگی دلگرم و امیدوار کنیم.

زبان ما تواناییهای بسیار دارد و ما می توانیم از این توانایی برای پیشبرد پادشاهی خدا استفاده کنیم.

حتماً شاهد بوده ایم که مردمانی با زبان خویش صلح و آشتی را به پا داشته اند و امید به زندگی را موجب شده اند و نیز سازندۀ چیزهای نیکو بوده اند که از زبان و سخن گفتن آغاز گردید.

همچنین برعکس آن کسانیکه با زبان خود خرابیهای بسیار به بار آورده اند و جنگ افروزان خطرناکی بوده اند را می شناسیم.امروز هم مانند ایشان کم نیست.

کلام خدا می فرماید : زبان حکیمان شفا می بخشد» امثال 12:

و نیز در متی 12: 34 عیسی مسیح میفرماید : زبان از زیادتی دل سخن می گوید».

این که من به عنوان مسیحی چه می گویم مهم است. به جاست که در مواقع خشم و حسادت و هر احساسی زبان خود را نگاه داریم و از سخن گفتن بپرهیزیم.

هر گاه خشمگین می شویم به جای خلوتی رفته سرودهای شکرگزاری بخوانیم و با خداوند سخن بگوییم و احساسات خود را به او عرضه نموده از او کمک بخواهیم.

مهم نیست دیگران چه می گویند ، به جای اینکه از شنیدن تهمت، غیبت و چیزهای منفی ای که در مورد خودمان گفته شده غمگین و عصبانی شویم و در صدد پاسخ برآییم به خود بگوییم : کسی که چنین چیزهایی گفته باید ناراحت و غمگین باشد نه من، اما من باید مراقب زبان خود باشم.

آنچه می گوییم می تواند نتایج نیکو به بار آورد و یا فاجعه آمیز باشد ، پس به جاست که به عنوان فرزندان خدا مانند پدر پر از محبتمان سخن بگوییم.

برکت بر شما

چطور می‌توان رستگار شد؟

عیسی در انتظار ماست!

تاریخچه روز شکرگزاری چیست؟

زبان ,سخن ,اند ,بگوییم ,خدا ,بوده ,زبان خود ,اند و ,آنچه می ,را به ,سخن گفتن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوله دست دوم تعمیر پرینتر | تعمیرات پرینتر | قطعات پرینتر | قطعات یدکی پرینتر باران محمد وفا بهرام آقاخانی چگنی heselbaifor موسسه فرهنگی هنری معین پرداز سما (با همکاری گروه طنین) Matthew's game Tracy's collection suddenly